/*Blog module replace 'read more' text*/

Java fejlesztő (Cloud) munkatársakat keresünk!

Java fejlesztő ikon

Java fejlesztő (Cloud) munkatárs pozíció leírása

Főbb feladatok:

  • Szoftvertervezés és fejlesztés cloud platformon, Java / Kotlin nyelveken.
  • Back-end funkciók tervezése és fejlesztése Kubernetes környezetben, microservice architektúrában.
  • Front-end funkciók tervezése és fejlesztése.
  • Közös munka a Business Analyst (üzleti elemző), Software Architekt, Product Owner (termékfelelős) munkatársakkal az elvárt funkcionális és nem funkcionális követelmények meghatározásához.
  • Fejlesztési ceremóniákon való részvétel, tudásmegosztás a fejlesztői csapattal.

Alapvető elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség.
  • Legalább öt év Java szoftverfejlesztési tapasztalat.
  • SpringBoot keretrendszer ismerete.
  • Publikus felhő szolgáltatások ismerete, aktív fejlesztési tapasztalat (AWS / Azure, esetleg GCP).
  • Messaging eszközök (KAFKA, RabbitMQ) ismerete.
  • Angol nyelvtudás.

Előnyök:

  • Banki termékek és folyamatok ismerete, projekttapasztalat.
  • Front-end keretrendszerek ismerete (például Angular, React, Vue.js).
  • Typescript programozási tapasztalat.
  • HTML5 / CSS / Bootstrap ismeretek.
  • JavaEE alkalmazásszerverek ismerete.
  • NoSQL eszközök ismerete.
  • DevOps ismeretek Java Developer (Cloud)

Amit kínálunk

Változatos és kihívásokkal teli munka ikon

Változatos és kihívásokkal teli munka

Nemzetközi pénzintézeti projektekben való részvétel ikon

Nemzetközi pénzintézeti projektekben való részvétel

Hosszú távú tanulási és fejlődési lehetőségek ikon

Hosszú távú tanulási és fejlődési lehetőségek

Szakmai támogatás és segítség nyújtás ikon

Szakmai támogatás és segítségnyújtás

Versenyképes juttatási csomag ikon

Versenyképes juttatási csomag

Laptop, mobil internet és mobiltelefon ikon

Laptop, mobil internet és mobiltelefon

Szeretnél jelentkezni?

Amennyiben érdekel a Java fejlesztő (Cloud) munkatárs pozíciónk, akkor küldd el önéletrajzodat a job@mindspire.hu emailcímre és hamarosan megkeresünk!

MINDSPIRE karrier oldal fotómontázs

Várunk Téged is a MINDSPIRE csapatába!

MINDSPIRE karrier oldal illusztráció